Детокс смути

180,00ден

Опис

Банана, спанаќ, хлорела, јаболко, киви, лимон

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Детокс смути”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *