Киноа кранч бар

60,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Киноа, какао, путер од бадем, кокосово масло, мед

Алергени: мед, јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Киноа кранч бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *