Киноа салата

210,00ден

Категорија

Опис

Марула, пченка, авокадо, шери домати, киноа, семиња

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Киноа салата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *