Солени палачинки од црвена леќа

240,00ден

Категорија

Опис

Црвена леќа, јајца, овес, морков, хумус, домат, пршута

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Солени палачинки од црвена леќа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *