Солени спанаќ палачинки

240,00ден

Категорија

Опис

Спанаќ, јајца, грчки јогурт, овес, младо сирење,авокадо, шери домати

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Солени спанаќ палачинки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *