Чоколаден тарт со ф’стаци

140,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, какао, урми, ф’стаци, темно чоколадо, растително млеко

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чоколаден тарт со ф’стаци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *