Вишна чоко сирова торта

160,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, урми, какао, индиски ореви, темно чоколадо, кокосово масло, вишни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вишна чоко сирова торта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *