Рафаело тарт

140,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, урми, какао, веганско маскарпоне, мед, путер од лешници, темно чоколадо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рафаело тарт”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *