Овесна каша протеинска

200,00ден

Опис

Овес, чиа, млеко од индиски ореви, путер од кикирики, протеин, банана, јаболко,гранола

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Овесна каша протеинска”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *