Туна врап

190,00ден

Категории ,

Опис

Интегрална тортиља, марула, туна, пченка, маслинки, домати, сос

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Туна врап”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *