Чиа Пудинг

160,00ден

Категории ,

Опис

Чиа пудинг со овошје

(чиа во млеко од индиски ореви, банана, црвено овошје, путер)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чиа Пудинг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *