Пеперминт бар

70,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Индиски ореви, кокос, овес, мед, пеперминт екстракт

Алергени: јатки, мед

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пеперминт бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *