Лимон бар

80,00ден

Категорија

Опис

Суви кајсии, лешници, кокос, сок од портокал, кора од лимон, агаве

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лимон бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *