Нугатино

130,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Ореви, лешници, урми, какао, путер од лешник

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нугатино”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *