Пита со јаболко

140,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Јаболко, кокосово масло, кокосов шеќер, интегрално брашно, овес, ореви, путер од лешник

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пита со јаболко”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *