Овесна овошна каша

160,00ден

Опис

Овес, чиа, млеко од индиски ореви, путер од кикирики, банана, црвено овошје, чипс од кокос

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Овесна овошна каша”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *