Гранола со грчки јогурт и овошје

190,00ден

Категории ,

Опис

Гранола со грчки јогурт и овошје

Јатки, суво овошје, грчки јогурт, свежо овошје

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гранола со грчки јогурт и овошје”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *