Сендвич со авокадо

240,00ден

Категорија

Опис

Интегрално лепче, хумус, авокадо, свеж зеленчук, закиселен кромид, веге мајонез

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сендвич со авокадо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *