Сендвич со пршута

240,00ден

Категорија

Опис

Интегрално лепче, павлака, кашкавал, пршута, свеж зеленчук, сос

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сендвич со пршута”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *