Свежо цедени сокови

160,00ден

Опис

Три овошја по избор

-портокал, цитрон, лимон, јаболко, морков, целер, ананас, цвекло, ѓумбир,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Свежо цедени сокови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *