Мока смути

150,00ден

Опис

Банана, кафе, урми, цимет, млеко од индиски ореви

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мока смути”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *