Бадем карамел чизкејк

160,00ден

Категорија

Опис

Ореви, бадеми, урми, путер од бадеми, агаве, веганско маскарпоне

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бадем карамел чизкејк”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *