Фереро торта

180,00ден

Нема на залиха

Опис

Ореви, лешници, урми, какао, веганско маскарпоне, темно чоколадо, агаве

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фереро торта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *