Банана BREAD

130,00ден

Категорија

Опис

Банана, путер од кикирики, растително млеко, овес, интегрално брашно, чоколадни капки

Алергени: глутен, јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Банана BREAD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *