Веган врап

210,00ден

Категории ,

Опис

Интегрална тортиља, хумус, авокадо, пченка, црвен грав, марула, домати, веге мајонез

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Веган врап”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *