Крекери

35,00ден

Категорија

Опис

Крекери со семиња

Семки од тиква, сончоглед, сусам, чиа, црно семе, лен, ким, интегрално брашно, сол, маслиново масло

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Крекери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *