Баунти бар

80,00ден

Категорија

Опис

Кокос, кокосово масло, веганско маскарпоне, путер од лешник, темно чоколадо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Баунти бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *