Велвет бар

110,00ден

Категорија

Опис

Кокос, лешници, таан, индиски ореви, кокосово масло, агаве

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Велвет бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *