Квики рајс бар

90,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Експандиран ориз, темно чоколадо, путер од кикирики, кокосово масло, квики переци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Квики рајс бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *