Чизкејк со малини

160,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, урми, веганско маскарпоне, агаве, малини

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чизкејк со малини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *