Тирамису торта

170,00ден

Категорија

Опис

Бадеми, ореви, урми, индиски орев, агаве, какао, кафе

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тирамису торта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *