Малина ванила сирова торта

160,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, урми, индиски ореви, малини, кокосово масло, агаве сируп

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Малина ванила сирова торта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *