Чоко блок малина

50,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Темно чоколадо, млеко од индиски ореви, путер од лешник, малини

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чоко блок малина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *