Бајадера

100,00ден

Категорија

Опис

Ореви, лешници, кафеав шеќер, кокосово масло, темно чоколадо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Бајадера”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *