Чоко чиа

170,00ден

Категории ,

Опис

Чиа во чоколадно млеко од индиски ореви, банани, јатки, путер од кикирики, чоко капки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чоко чиа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *