Овесна каша со домашна нутела

180,00ден

Опис

  • Овес, чиа, млеко од индиски ореви, какао, путер од кикирики, потпечени лешници, чоко капки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Овесна каша со домашна нутела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *