Проја

110,00ден

Категорија

Опис

Јајца, грчки јогурт, интегрално брашно, пченкарно брашно, маслиново масло, семиња

Алергени : јајца, глутен

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Проја”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *