Чоко нугат сирова торта

160,00ден

Опис

Ореви, лешници, какао,урми, темно чоколадо, индиски ореви

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чоко нугат сирова торта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *