Омлет со пршута

220,00ден

Категорија

Опис

Јајца, сушени домати, пршута, свеж зеленчук

Се служи со тостирано лепче

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Омлет со пршута”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *