Чиа чокопутер

170,00ден

Категории ,

Опис

Чиа пудинг со овошје

(чиа во млеко од индиски ореви, банана, црвено овошје, чоколаден путер од кикирики)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чиа чокопутер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *