Марципан бомбица

50,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Листови бадем, екстракт од бадем, мед, бело млечно чоколадо

Алергени: млеко, јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Марципан бомбица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *