Морков бомбица

40,00ден

Категорија

Опис

Моркови, сончоглед, индиски ореви, суво грозје, цимет, морко оревче, бадеми

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Морков бомбица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *