Акаи бери бомбица

40,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Боровинки, путер од јатки, кокос, урми, акаи прав

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Акаи бери бомбица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *