Моцарт бомбица

50,00ден

Нема на залиха

Категорија

Опис

Ф’стаци, листови бадем, агаве, кокосово масло

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Моцарт бомбица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *