Зебра бар

60,00ден

Категорија

Опис

Кокос, путер од јатки, урми, какао, екстракт од рум

Алергени: јатки

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Зебра бар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *