Омлет

220,00ден

Категорија

Опис

Јајца, печурки, кашкавал, свеж зеленчук

Се служи со тостирано лепче

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Омлет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *