Пилешки врап

230,00ден

Категории ,

Опис

Интегрална тортиља, марула, пилешко месо, сос, кисели краставички, домати

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пилешки врап”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *