Сирова супа со печурки

240,00ден

Категорија

Опис

Шампињони, тиквици, кромид, лук, маслиново масло, сол, бибер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сирова супа со печурки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *