Супа од грашок и цимет

240,00ден

Категорија

Опис

Грашок, цимет, кромид, нане, грчки јогурт/ кокосова павлака, маслиново масло, сол, бибер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Супа од грашок и цимет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *