Тоскано супа

240,00ден

Категорија

Опис

Домат,цвекло, кромид,лук, маслиново масло, сол, бибер, фета сирење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тоскано супа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *